044 092 8375 makke@corendo.fi

 

VALMENTAJAT

Valmennamme yhdessä ajattelua ja yhdessä tekemistä. Valmennusotteemme on innostava ja energinen. Tulokset näkyvät suoraan arjen tekemisessä.

edistämme: energista johtamisotetta ja oikeaa mindsetiä.

KERRO MEILLE MIHIN KYSYMYKSIIN HAET VASTAUKSIA. ME OLEMME SINUA VARTEN.

Makke Leppänen

Makke Leppänen

Liiketoimintajohtaja / Senior Coach

044 092 8375
makke@corendo.fi

Vilma Mutka

Vilma Mutka

+358 40 5050 216
vilma.mutka@mukamas.fi

Jukka Sundberg

Jukka Sundberg

040 545 4818
jukka@zenable.fi

Marko Kaistinen

Marko Kaistinen

040 566 6655
marko.kasitinen@bavion.fi

Päivi Partanen

Päivi Partanen

044 322 9222
paivi@corendo.fi

Ollis Leppänen

Ollis Leppänen

044 352 3479
ollis@corendo.fi

Jari Haapaniemi

Jari Haapaniemi

040 833 2835
jari@corendo.fi

Ilari Tervonen

Ilari Tervonen

+358 40 729 8989
ilari@intotalo.com

Johanna Brown

Johanna Brown

+358 500 338538
johanna@brownsalespartner.fi

Niina Sainius

Niina Sainius

040 569 3939
niina@esiintymisvalmennus.fi

Heidi Moilanen

Heidi Moilanen

044 525 3990
heidi@corendo.fi

Mervi Leikas

Mervi Leikas

050 542 2097
mervi.leikas@mervinconsulting.fi

Haluatko tehdä työtä, jossa ihmiset ovat pääosassa?

Kerro itsestäsi ja osaamisestasi sähköpostilla
rekry@corendo.fi